Menu

Бизнес и образование

 • 22 січня 2020 Запрошення на серію презентацій бізнес-тренерів

  Чт, 16, Январь 2020

  Шановні друзі, Запрошуємо менеджерів, експортерів, фахівців та підприємців на презентації і майстер-класи експертів, які проходять атестацію на підтвердження кваліфікації: «Бізнес-тренер по стандарту Торгово-промислових палат України». На цьому заході ви не тільки дізнаєтеся багато нового, але і станете учасником цікавих, емоційних і корисних фрагментів авторських тренінгів. Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена.   Дата: 22 […]

  Записаться
 • 23 січня 2020 Запрошення на серію презентацій бізнес-тренерів

  Чт, 16, Январь 2020

     Шановні друзі, Запрошуємо менеджерів, експортерів, фахівців та підприємців на презентації і майстер-класи експертів, які проходять атестацію на підтвердження кваліфікації: «Бізнес-тренер по стандарту Торгово-промислових палат України». На цьому заході ви не тільки дізнаєтеся багато нового, але і станете учасником цікавих, емоційних і корисних фрагментів авторських тренінгів. Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена.   Дата: […]

  Записаться
 • Тренінг- інтенсив «Імідж успішної компанії»

  Сб, 21, Декабрь 2019

  Дата та час проведення: 30 січня 2020 р. з 09:00 до 17:00
  Тренерка: Вікторія Ловак

  Записаться
 • Независимая аттестация с целью получения подтверждения квалификации и сертификата «Бизнес-тренер (ТПП)»

  Пн, 02, Декабрь 2019

  Киевская торгово-промышленная палата приглашает опытных и перспективных бизнес-тренеров в период 22-24 января 2020 года пройти независимую аттестацию с целью получения подтверждения квалификации и сертификата «Бизнес-тренер (ТПП)»

  Записаться
 • ВОРКШОП «НА ПОДІУМІ ПІДПРИЄМНИЦТВА– ШЛЯХ ДО УСПІХУ»

  Чт, 17, Октябрь 2019

  13 листопада 2019 року запрошуємо жінок-підприємниць, жінок на керівних посадах на воркшоп «На подіумі підприємництва — шлях до успіху». Тренерка: Корнелія Янель (Німеччина, Дрезден)

  Записаться
 • 70475296_1496248593851424_3293670038296330240_n

  Курс підвищення кваліфікації бізнес-тренерів у сфері управління фінансами

  Пт, 11, Октябрь 2019

  ТПП України спільно з Фондом ощадних кас з міжнародного співробітництва (Німеччина)* запрошує зацікавлених бізнес-тренерів у сфері управління фінансами з різних регіонів України взяти участь у інтенсивному курсі підвищення кваліфікації з метою подальшої співпраці з торгово-промисловими палатами в сфері бізнес-освіти для мікро-, малого та середнього бізнесу.

  Записаться
 • Форум «Бізнес кейс-стаді»

  Ср, 25, Сентябрь 2019

  Теорія, підкріплена практикою, запам’ятовується найкраще. На форумі ви отримаєте можливість навчитися вирішувати конкретні задачі. Це допоможе правильно оцінювати ризики та знаходити найефективніші рішення для вашого бізнесу. Під час роботи над реальними бізнес-задачами учасників під керівництвом професійних фасилітаторів ви зможете генерувати креативні ідеї, винаходити кардинально інші підходи, вирішувати навіть найскладніші бізнес-головоломки.

  Записаться
 • Запрошуємо керівників та енергоменеджерів підприємств взяти участь у презентації тренінг-курсу «EUREM – Європейський енергоменеджер (ТПП)»

  Вт, 10, Сентябрь 2019

  Тренінг EUREM — «Європейський енергоменеджер (ТПП)» – це визнана у світі кваліфікаційна програма у галузі енергоменеджменту та енергоефективних технологій, орієнтована на енергоменджерів підприємств та компанії, що надають енергоефективні послуги. Авторські права та стандарти програми EUREM належать Торгово-промисловій палаті Нюрнберга

  Записаться

Корпоративные тренинги

Карл Йозеф Доез

Тренинги Карла Йозефа Доеза для предприятий Киевского региона

Известный немецкий тренер и коуч д-р Карл Йозеф Доез проведет корпоративные тренинги для предприятий Киевского региона. Основная часть расходов финансируется Германией. Центр бизнес-образования Киевской ТПП предлагает вашей компании использовать этот шанс и сделать заявку на тренинг в интересах развития вашего бизнеса на основе европейского опыта.

Подробнее

Наши партнеры

 • giz
 • spkr_logo_ihk
 • 2014_logo_55_IHK
 • Экспорт в ЕС
 • ses
 • jci
 • ink
 • euro