Menu

Курсы

 • ___1

  Форум «Ділова репутація — сучасний капітал бізнесу»

  Чт, 09, Июль 2020

  Ділова репутація сьогодні є однією із основних складових успішного бізнесу, а разом з тим – його нематеріальним активом. В умовах кризи підприємцям особливо важливо створювати та підтримувати позитивну ділову репутацію компанії на ринку, щоб забезпечити лояльність інвесторів, зовнішніх та внутрішніх клієнтів, а відтак – збільшити доходи.

  Записаться
 • Тренінг для підприємців. Бізнес-симуляція: Якісне управління фінансами у Вашому бізнесі

  Пт, 31, Январь 2020

  Тренінг для підприємців. Бізнес-симуляція: Якісне управління фінансами у Вашому бізнесі Дата та час проведення: 25 лютого 2020 р. з 10:00-18:00 Місце: Київська ТПП, вул. Богдана-Хмельницького, 55, 7 поверх, 703 аудиторія Тренерка: Тетяна Герасимова Сертифікований бізнес-тренер, консультант, Експерт-практик в області фінансового менеджменту, фінансового та управлінського обліку. Досвід проведення тренінгів 7 років 20 років роботи в сфері управління фінансами […]

  Записаться
 • Kyiv_Tr-HASP_18-19.02.20_FB

  Розробка та впровадження систем управління безпечністю харчових продуктів (НАССР, ISO 22000)

  Чт, 30, Январь 2020

  Ви керуєте підприємством харчової галузі, є фахівцем з якості та безпечності харчових продуктів, завідуєте виробництвом чи лабораторією?

  Бажаєте отримати практичні навички з побудови системи безпечності харчових продуктів та дізнатися більше про проведення внутрішніх аудитів?

  Центр інформаційної підтримки бізнесу міста Києва в рамках програми EU4Business, що фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) запрошує на тренінг

  «Розробка та впровадження систем управління безпечністю харчових продуктів (НАССР, ISO 22000)».

  Записаться
 • 22 січня 2020 Запрошення на серію презентацій бізнес-тренерів

  Чт, 16, Январь 2020

  Шановні друзі, Запрошуємо менеджерів, експортерів, фахівців та підприємців на презентації і майстер-класи експертів, які проходять атестацію на підтвердження кваліфікації: «Бізнес-тренер по стандарту Торгово-промислових палат України». На цьому заході ви не тільки дізнаєтеся багато нового, але і станете учасником цікавих, емоційних і корисних фрагментів авторських тренінгів. Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена.   Дата: 22 […]

  Записаться
 • 23 січня 2020 Запрошення на серію презентацій бізнес-тренерів

  Чт, 16, Январь 2020

     Шановні друзі, Запрошуємо менеджерів, експортерів, фахівців та підприємців на презентації і майстер-класи експертів, які проходять атестацію на підтвердження кваліфікації: «Бізнес-тренер по стандарту Торгово-промислових палат України». На цьому заході ви не тільки дізнаєтеся багато нового, але і станете учасником цікавих, емоційних і корисних фрагментів авторських тренінгів. Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена.   Дата: […]

  Записаться
 • Тренінг- інтенсив «Імідж успішної компанії»

  Сб, 21, Декабрь 2019

  Дата та час проведення: 30 січня 2020 р. з 09:00 до 17:00
  Тренерка: Вікторія Ловак

  Записаться
 • Независимая аттестация с целью получения подтверждения квалификации и сертификата «Бизнес-тренер (ТПП)»

  Пн, 02, Декабрь 2019

  Киевская торгово-промышленная палата приглашает опытных и перспективных бизнес-тренеров в период 22-24 января 2020 года пройти независимую аттестацию с целью получения подтверждения квалификации и сертификата «Бизнес-тренер (ТПП)»

  Записаться
 • ВОРКШОП «НА ПОДІУМІ ПІДПРИЄМНИЦТВА– ШЛЯХ ДО УСПІХУ»

  Чт, 17, Октябрь 2019

  13 листопада 2019 року запрошуємо жінок-підприємниць, жінок на керівних посадах на воркшоп «На подіумі підприємництва — шлях до успіху». Тренерка: Корнелія Янель (Німеччина, Дрезден)

  Записаться

Корпоративные тренинги

Карл Йозеф Доез

Тренинги Карла Йозефа Доеза для предприятий Киевского региона

Известный немецкий тренер и коуч д-р Карл Йозеф Доез проведет корпоративные тренинги для предприятий Киевского региона. Основная часть расходов финансируется Германией. Центр бизнес-образования Киевской ТПП предлагает вашей компании использовать этот шанс и сделать заявку на тренинг в интересах развития вашего бизнеса на основе европейского опыта.

Подробнее

Наши партнеры

 • giz
 • spkr_logo_ihk
 • 2014_logo_55_IHK
 • Экспорт в ЕС
 • ses
 • jci
 • ink
 • euro