Фахові тренери навчили як правильно презентувати компанії на міжнародних виставках

eu4


Консультанти з експорту, організатори заходів на міжнародному рівні 15 листопада взяли участь у одноденному тренінгу «Презентація компанії на міжнародних виставках та форумах» від ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business, який проходив у Київській ТПП.

Під час тренінгу учасники отримали критичний погляд на те, чому часто результати виставок значною мірою не виправдовують очікувань, а також дізнались інформацію про можливості розвитку бізнесу від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку і Центрів підтримки бізнесу в рамках програми EU4Business.

Професійні тренери Ральф Ловак («Інтегрований експерт» в Європейському офісі ТПП України в рамках технічної допомоги Німеччини Україні), Дмитро Беспалов (експерт з експорту, заступник директора крюїнгової компанії “Унівіс”) та Анастасія Норматова (сертифікований консультант з експорту в країни ЄС) розповіли учасникам про практичні аспекти участі у виставках. Вони проінформували, що спочатку потрібно провести аналіз готовності компанії до міжнародних виставок, визначити мотивацію для участі і місце виставки в системі експортного маркетингу. Спікери навчили як вибрати виставку і приймати рішення про участь, а також бюджету, плануванню і підготовці виставок, роботі із потенційними клієнтами, із відвідувачами. Тренери окреслили найчастіші помилки, роботу після виставки та специфіку виставок у різних сегментах.

«Робота фахових тренерів та правильно розставлені акценти на важливі питання зробили цей тренінг дуже цікавим, практичним, і найголовніше корисним», — поділилася враженнями учасниця тренінгу Анна Бондарь.

Цели и результаты

IMG_9684 IMG_9672 IMG_9656 IMG_9684 IMG_9627 IMG_9617 IMG_9616

Регистрация

Членство в Киевской ТПП да

Кол-во участников

Где

До семинара осталось

Дней
Часов
Минут

Корпоративные тренинги

Карл Йозеф Доез

Тренинги Карла Йозефа Доеза для предприятий Киевского региона

Известный немецкий тренер и коуч д-р Карл Йозеф Доез проведет корпоративные тренинги для предприятий Киевского региона. Основная часть расходов финансируется Германией. Центр бизнес-образования Киевской ТПП предлагает вашей компании использовать этот шанс и сделать заявку на тренинг в интересах развития вашего бизнеса на основе европейского опыта.

Подробнее

Наши партнеры

  • giz
  • spkr_logo_ihk
  • 2014_logo_55_IHK
  • Экспорт в ЕС
  • ses
  • jci
  • ink
  • euro