Когда

15 Ноябрь, 2018 09:00

Где

улица Богдана Хмельницкого, 55, Киев, Украина

Записаться распечатать

Презентация компании на международных выставках и форумах

EU4

Запрошуємо взяти участь у одноденному тренінгу від ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні у рамках ініціативи EU4Business.

Тренінг розроблений для консультантів з експорту, організаторів заходів/виставок на міжнародному рівні.

Що ви отримаєте?

— Навички з підготовки, участі та оцінювання виставок, а також оціните критичний погляд на те, чому часто результати виставок значною мірою не виправдовують очікувань, а учасники розчаровуються й можуть оцінювати їх як марнування грошей.

— Отримаєте інформацію про можливості розвитку бізнесу від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку та Центрів підтримки бізнесу в рамках програми EU4Business.

— Можливості для нотворкінгу/дискусій/співробітництва.

Программа

Детальна програма тренінгу — у боковому меню.

Тренер

Ральф Ловак

• «Інтегрований експерт» в Європейському офісі Торгово-промислової палати України в рамках технічної допомоги Німеччини Україні.

• Основні компетенції: експерт з експорту, навчання українських консультантів  та підприємств із експорту, консультування українських та іноземних підприємств щодо експорту та транскордонної співпраці, міжкультурне співробітництво.

• 20-річний досвід консультування європейських та українських компаній в питаннях розвитку закордонних ринків, транскордонної співпраці та відкритті виробничих потужностей в Україні.

• Допомагав компаніям під час участі у виставках як експонентів на індивідуальних і об’єднаних (групових) стендах.

Дмитро Беспалов

Експерт з експорту. Заступник директора крюїнгової компанії “Унівіс”. В минулому займав позицію Директора департаменту міжнародних відносин в Українському союзі промисловців і пидприємців, а також позицію Директора з експорту у ПрАТ “Ічнянський молочно-консервний комбінат”. Віце-президент Київської ТПП (2015 – 2017 рр.)

Анастасія Норматова

Сетрифікований консультант з експорту в країни ЄС.

Організатор участі компаній в міжнародних виставках в Європі, на Близькому Сході, Африці та Азії, серед яких: Anuga (Німеччина), Alimentaria Barcelona, Word’s of Private Label Amsterdam, Gulfood та Gulfood manufacturing, Yummex Middle East ( ОАЕ), FHC China ( Китай), Food Africa (Єгипет) та ін.

Документ об окончании

Сертифікат Європейського банку реконструкції і розвитку. 

Взнос

Вартість участі — 960 грн. (у т.ч. ПДВ)

Для учасників буде забезпечено роздаткові матеріали, кава-перерви та обід. Організацію тренінгу покриває грант, наданий Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business.

Зарегіструватися в електронній формі можливо за посиланням: https://form.jotformeu.com/83022501270340

Регистрация

Членство в Киевской ТПП да

Кол-во участников

Когда

Ноябрь 15, 2018 9:00

Где

улица Богдана Хмельницкого, 55, Киев, Украина

До семинара осталось

Дней
Часов
Минут

Корпоративные тренинги

Карл Йозеф Доез

Тренинги Карла Йозефа Доеза для предприятий Киевского региона

Известный немецкий тренер и коуч д-р Карл Йозеф Доез проведет корпоративные тренинги для предприятий Киевского региона. Основная часть расходов финансируется Германией. Центр бизнес-образования Киевской ТПП предлагает вашей компании использовать этот шанс и сделать заявку на тренинг в интересах развития вашего бизнеса на основе европейского опыта.

Подробнее

Наши партнеры

  • giz
  • spkr_logo_ihk
  • 2014_logo_55_IHK
  • Экспорт в ЕС
  • ses
  • jci
  • ink
  • euro