Наші лейтмотиви

Що таке лейтмотиви? Це принципи, якими ми керуємося у повсякденній практиці! За ними ми звіряємо плани і рішення, вони є проявом наших цінностей у бізнесі. 

Лейтмотив 1. Професіоналізм для практиків Результатами наших заходів є не знання самі по собі, а дієздатність на робочих місцях і справжні практичні компетенції. Для цього нами залучаються найкращі вітчизняні та зарубіжні тренери з реального сектору економіки, які володіють сучасними методами бізнес-навчання та здатні працювати на результат. На курсах і тренінгах працюють, в першу чергу, самі учасники, розвиваючи вміння і навички. 

Лейтмотив 2.  Наші клієнти повинні в результаті отримати більше, ніж платять.  Витрати на бізнес-навчання і розвиток персоналу ми розглядаємо як довгострокові інвестиції в людський капітал, які ефективні тільки тоді, коли окупаються і приносять віддачу. Це і є основою нашої продуктової та цінової політики – давати більше, генерувати для клієнтів економічно вигідні продукти. При цьому ми проти «безкоштовних» заходів, що стимулюють паразитичне мислення і руйнують ринок освітніх послуг. Як найбільший представник підприємців у Київському регіоні – ми за інвестиційно-розвиваюче мислення і високу культуру планування розвитку персоналу. Для підвищення ефективності українського бізнесу ми часто працюємо з міжнародними проектами, які фінансують наші заходи. .

Лейтмотив 3. Відкритість і партнерство.  На відміну від багатьох навчальних закладів і тренінгових компаній, ми не представляємо інтереси окремих установ, тренерів чи фірм, ми є бізнес-асоціацією та відкритою платформою. Ми за здорову ринкову конкуренцію, але партнерство для нас важливіше. Будь-який носій компетенцій, який відповідає нашим критеріям якості (див. Сервіс – Бізнес-тренерам) і здатний пропонувати конкретні практичні рішення для реального бізнесу, може співпрацювати з нами і проводити свої заходи під егідою Київської торгово-промислової палати. На наших курсах в різних модулях задіяні тренери з абсолютно різних, у тому числі конкуруючих компаній.

Лейтмотив 4. Міжнародне співробітництво.  Як публічно-правовий інститут, ми співпрацюємо з понад чотирма сотнями Торгово-промислових палат та бізнес-асоціацій в усьому світі. Це відкриває можливості для залучення експертів, ноу-хау та фінансової підтримки з найбільш розвинених країн. Основним партнером у Європі для нашого Центру стала Німеччина, яка має найбільш ефективну систему професійної освіти і є локомотивом європейської економіки. У нас працюють німецькі тренери та консультанти. Крім цього, ми активно співпрацюємо з партнерами з Австрії, Бельгії, Італії, Франції, Чехії, Литви та інших країн ЄС.

Лейтмотив 5. Інтегральний підхід у навчанні.  Знання, навички та компетенції можуть формуватися в аудиторіях, на робочих місцях, онлайн, під час індивідуального коучінгу, під час спілкування з експертами за чашкою кави, автодидактично або “між іншим”. Визнання якісної підготовки ринком праці та зростання особистої ефективності для нас важливіше, ніж визнання державою паперів про освіту. При цьому до процесу професійного навчання в різних форматах залучені усі сфери особистості: Розум, Тіло, Душа і Дух. Наші учасники не просто вивчають реальні процеси і методи, а проживають їх, підвищуючи свою ресурсну забезпеченість, особисту успішність і якість життя.

Корпоративні тренінги

Карл Йозеф Доез

Тренінги Карла Йозефа Доеза для підприємств Київського регіону

Відомий німецький тренер і коуч д-р Карл Йозеф Доез проведе корпоративні тренінги для підприємств Київського регіону. Основна частина витрат фінансується Німеччиною. Центр бізнес-освіти Київської ТПП пропонує вашій компанії використати цей шанс та зробити заявку на тренінг в інтересах розвитку вашого бізнесу на основі європейського досвіду.

Детальніше

Наші партнери

 • giz
 • spkr_logo_ihk
 • 2014_logo_55_IHK
 • Экспорт в ЕС
 • ses
 • jci
 • ink
 • euro
 • east_inv
 • Dragomanova
 • Club_Export
 • cim-logo
 • CCIRM
 • Beci