Коли

01 Грудень, 2021 09:00

Де

вулиця Богдана Хмельницького, 55, Київ, город Киев, Украина

Записатися роздрукувати

Фахівці з Німеччини (SES)

Эксперты из Германии

За нашого сприяння Ви зможете запросити досвідчених фахівців з Німеччини, які на добровільній і безкоштовній засаді сприятимуть  розвитку технологій Вашої компанії, організації процесів і пошуку закордонних партнерів! 

Ми тісно співпрацюємо зі Службою старших експертів (Бонн). Це дозволяє нам допомагати українським компаніям і організаціям знаходити і запрошувати найдосвідченіших експертів з Німеччини, які сприяють у розвитку бізнесу і технологій, організації процесів та пошуку зарубіжних партнерів. Такими галузями можуть бути: аграрне виробництво, харчова промисловість, енергетика, будівництво, оброблення деревини та металу, комунальне господарство, охорона здоров’я, туризм, професійна освіта, бізнес-освіта тощо. Німецький експерт працюватиме у Вас протягом 3–8 тижнів на волонтерських засадах.

Ваші переваги:

 1. Співпраця при вирішенні конкретних завдань Вашого бізнесу на основі німецького досвіду;
 2. Ви зможете провести цілий ряд змін у цілях підвищення конкурентоздатності Вашого підприємства;
 3. Основну частину затрат несе німецька сторона і сам експерт;
 4. Оціночна економія порівняно із залученням експерта без допомоги SES складає близько 6500 Євро і вище;
 5. У Вашій команді декілька тижнів працює носій корпоративної культури з найбільш економічно розвиненої країни ЄС;
 6. Ви розширюєте свої комерційні контакти у європейських країнах;
 7. Знання та навики, здобуті Вашими працівниками завдяки експертній допомозі, залишаються надовго на Вашому підприємстві;
 8. Багато експертів продовжують працювати з підприємствами-партнерами після закінчення проекту і неодноразово прижають;
 9. Залучаючи досвідчених іноземних спеціалістів Ви сприяєте росту іміджу Вашої компанії.

Як запросити німецького фахівця — покрокова інструкція: 

Крок 1.  На цій сторінці Ви завантажуєте  формуляр заявки і заповнюєте його. Особливу увагу варто слід звернути на цілі запрошення та дійсним змінам, які Ви бажаєте отримати в результаті праці фахівця. Заповнення анкети Вас ні до чого не зобов’язує. При виникненні питань — звертайтесь до наших консультантів.

Крок 2. Ви надсилаєте анкету для перевірки до нас. Наш консультант зв’язується з вами і дає поради, які зможуть оптимізувати заявку і підвищити шанси на успіх.

Крок 3. Ми направляємо заявку до Бонн і Служба старших експертів шукає для Вас максимально відповідного експерта для вирішення Ваших задач.

Крок 4. При наявності відповідного експерта з відповідним профілем Ви отримуєте пропозицію і можете прийняти остаточне рішення.

Крок 5. Ви укладаєте угоду з SES і плануєте конкретні терміни та умови праці. З цього моменту Ви берете на себе зобов’язання з прийому фахівця з Німеччини.

Крок 6. Фахівець приїжджає до Вас в узгоджений термін, працює у Вас, надає допомогу, консультує і навчає співробітників. Ви лише зобов’язані забезпечити його проживання, харчування і транспорт, за необхідністю надати послуги перекладача. За необхідністю фахівець може приїхати до Вас повторно і сприяти на довгостроковій засаді.

Крок 7. Після закінчення проекту підводяться підсумки й оцінка його ефективності. Можливе продовження співпраці з данним спеціалістом і повторні приїзди за фінансової та організаційної підтримки німецької сторони.

ЦЕЙ СЕРВІС ДЛЯ ВАС АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНИЙ!

 Телефонуйте – наші консультанти детально розкажуть вам про проект.

Реєстрація

Членство в Київській ТПП да

Кількість учасників

Коли

Грудень 1, 2021 9:00

Де

вулиця Богдана Хмельницького, 55, Київ, город Киев, Украина

До семінару залишилося

Днів
Годин
Хвилин

Корпоративні тренінги

Карл Йозеф Доез

Тренінги Карла Йозефа Доеза для підприємств Київського регіону

Відомий німецький тренер і коуч д-р Карл Йозеф Доез проведе корпоративні тренінги для підприємств Київського регіону. Основна частина витрат фінансується Німеччиною. Центр бізнес-освіти Київської ТПП пропонує вашій компанії використати цей шанс та зробити заявку на тренінг в інтересах розвитку вашого бізнесу на основі європейського досвіду.

Детальніше

Наші партнери

 • giz
 • spkr_logo_ihk
 • 2014_logo_55_IHK
 • Экспорт в ЕС
 • ses
 • jci
 • ink
 • euro