Коли

26 Червень, 2018 07:00

Де

Записатися роздрукувати

Бізнес-місія на Лазурне узбережжя Франції та Монако

Innovative-City-2018

Міжнародна громадська асоціація «Україна-Франція» запрошує взяти участь у спільному проекті «Innovative City» за участі мерії м. Ніцца (Франція), Торгово-промислової палати регіону РАСА – Provence-Alpes-Côte d’Azur (Прованс — Альпи — Лазурне узбережжя), а також представників французького бізнесу та інвестиційних компаній.

У вас також буде унікальна можливість приєднатися до української делегації і представити інвестиційний потенціал вашої компанії/області/регіону, провести B2B-зустрічі і знайти потенційних інвесторів та партнерів.

Програма заходу:

26.06 – виліт делегації з а/п Бориспіль до Ніцци, трансфер до готелів, вечеря – знайомство;
27.06 – робота у рамках міжнародного салону «Innovative City», презентація інвестиційного потенціалу України, встановлення ділових зв`язків із французькими компаніями;
28.06 – візит до інноваційного технопарку Sophia Antipolis, міні-форум «Переваги приватно-державного партнерства на прикладі Франції». Зустрічі В2В із французькими компаніями.  Вечеря із французькими компаніями.
29.06 – виліт до Києва 

Цілі і результати

Асоціація «Україна-Франція» створена для встановлення ділових зв’язків між Україною та Францією, супроводженню зовнішньоекономічних угод та інвестиційних проектів, допомагає українським компаніям організувати експорт та знайти збут на ринку Франції.

Внесок

Реєстраційний збір становить 500 євро.

Попередня реєстрація за лінком: https://goo.gl/HuP3jG

Контакти для додаткової інформації:

Литвинова Євгенія – Директор представництва Асоціації в Україні

Реєстрація

Членство в Київській ТПП да

Кількість учасників

Коли

Червень 26, 2018 7:00

Де

До семінару залишилося

Днів
Годин
Хвилин

Корпоративні тренінги

Карл Йозеф Доез

Тренінги Карла Йозефа Доеза для підприємств Київського регіону

Відомий німецький тренер і коуч д-р Карл Йозеф Доез проведе корпоративні тренінги для підприємств Київського регіону. Основна частина витрат фінансується Німеччиною. Центр бізнес-освіти Київської ТПП пропонує вашій компанії використати цей шанс та зробити заявку на тренінг в інтересах розвитку вашого бізнесу на основі європейського досвіду.

Детальніше

Наші партнери

  • giz
  • spkr_logo_ihk
  • 2014_logo_55_IHK
  • Экспорт в ЕС
  • ses
  • jci
  • ink
  • euro