Коли

19 Червень, 2019 09:30

Де

вулиця Богдана Хмельницького 55, Киев, Киевская область, Украина

Записатися роздрукувати

Школа тренерської майстерності

IMG_5647

Школа тренерської майстерності (ШТМ) – міжнародний проект професійного та особистісного розвитку бізнес-тренерів, спрямований на підготовку бізнес-тренерів високого класу. Це незвичайна школа бізнес-тренерів – відкрита платформа обміну досвідом, ідеями, позитивної творчою енергією.

 

Школа бізнес-тренерів запрошує висококваліфікованих фахівців із реального сектора економіки, сфери освіти і консалтингу, а також активних бізнес-тренерів, які бажають значно підвищити свою майстерність. Наявність досвіду викладання в бізнесі є перевагою.

Навчання в школі бізнес-тренерів проходить в сучасних дидактично обладнаних аудиторіях у центрі Києва. Бажаючі можуть записатися на весь курс, або на окремі модулі. Умовою допуску до кваліфікаційного іспиту Київської ТПП є проходження всіх модулів із відвідуванням не менше 75% занять. Різнобічна програма підготовки, рівень провідних тренерів, колегіальний стиль роботи в групі, сучасна дидактична база і націленість на практичний результат гарантують відмінні бенефіти.

Кожен учасник в школі тренерів розробляє свій авторський тренінг високого рівня і проводить його публічний захист у ході кваліфікаційного іспиту. Процес контролю за результатами навчання в школі тренерів відбувається з реальними учасниками в присутності атестаційної комісії Палати, що представляє реальний сектор економіки і сферу безперервної освіти.

Тільки в ШТМ при Київській ТПП: процес навчання відділений від контролю його результатів. Вас екзаменують не ваші викладачі, як в інших школах бізнес-тренерів, а експерти з роботи із персоналом із найбільш просунутих українських і міжнародних компаній.

Переваги Школи тренерської майстерності у Київській ТПП:

 • найсерйозніша і найбільша програма підготовки бізнес-тренерів в Україні: високоякісна програма на 132 акад. годин протягом 4-х місяців значно переверщує в якісному і кількісному відношенні всі інші курси тренерів в країні
 • з групою працюють і діляться своїми секретами відразу кілька міжнародних бізнес-тренерів високого класу з Німеччини та України
 • до групи приймаються тільки професіонали з практичним досвідом і дидактичними здібностями
 • учасники проходять підготовку і отримують можливість здати атестаційний іспит нового типу і отримати сертифікат бізнес-тренера, визнаний реальним сектором економіки

Організатори курсу: 

 • Торгово-промислова палата України
 • Київська торгово-промислова палата
 • Центр бізнес-освіти Київської ТПП

Цільова аудиторія: 

 • досвідчені експерти, практикуючі бізнес-тренери, які прагнуть працювати на високому рівні тренерської майстерності
 • максимальна кількість учасників – 18

Зарахування до груп проводиться на основі заявки кандидата і конкурсного відбору.

Критерії зарахування: 

 • високий рівень кваліфікації експерта
 • досвід тренерської роботи
 • мінімум два роки роботи у реальному секторі економіки
 • бажання подальшої розробки актуальних тем для бізнесу

Цілі і результати

 • оволодіння високим рівнем тренерської майстерності
 • багатий арсенал сучасних технологій бізнес-навчання для практиків
 • навчання відбувається в групі креативних і мотивованих людей
 • кожний учасник розробляє власний тренінг високого рівня
 • можливість скласти атестаційний іспит і отримати сертифікат бізнес-тренера

Програма

Курс складається з 4-х модулів, кожний тривалістю 3 дні.

Як правило, проводиться 1 модуль на місяць.

Детальна програма модулів – у боковому меню. 

У кінці навчання кожний з учасників має можливість скласти атестаційний іспит на отримання сертифіката бізнес-тренера.

Мови навчання

російська/українська

Час занять

з 9:30 до 17:00

Тренер

д-р Сергій Корсовецький/Німеччина

Бізнес-тренер, автор тренінгів в області розвитку персоналу, крос-культурного менеджменту, ділової комунікації, презентації, виробничої дидактики і сучасних методів навчання. За освітою – економіст-дослідник, захистив дисертацію в області теорії людського капіталу.

Багато років пропрацював у Німеччині під брендом: “Міжкультурний тренінг менеджерів / Interkulturelles Management Training”. Був консультантом і тренером у таких відомих навчальних центрах як Німецька Академія Менеджменту Нижньої Саксонії (DMAN), Інститут засобів масової інформації у Берліні, консалтингова компанія GOPA, інститут COGNOS і ін. Сертифікований Торгово-промисловою палатою Берліна у області професійного навчання (AEVO).

Автор концепції “Школи тренерської майстерності” при Торгово-промисловій палаті як відкритої платформи підготовки бізнес-тренерів високого класу з числа фахівців реального сектора економіки і професійних тренерів на основі кращих європейських практик.

Алла Задніпровська

Коуч перших осіб і команд, бізнес-тренер високого класу, засновник і директор Міжнародної консалтингової групи «Живое Дело», консультант із управління СМС, автор і ведуча найпрестижнішої Школи коучів в Україні, сертифікованої найвпливовішими у світі федераціями коучингу – ICF і ECF.

У 2012 році Українська рейтингова компанія привласнила МКГ “Живое Дело” статус Кращої компанії у сфері навчання і консалтингу з питань комерційної діяльності та управління.

У 2013 році Алла Задніпровська стала лауреатом премії “Людина року-2013” в номінації ЛІДЕР МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ.

Яніна Нємая

Тренер із артистизму і техніки мови, арт-директор, тренер координаційних груп арт-проектів і теле-проектів. Автор і ведуча відкритих програм в Школі ораторської майстерності “Спікер”. За освітою професійний режисер, закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. У театральній сфері працювала з 1996 року, була завідуючою трупою в Київському театрі «Колесо», керівником театральної студії, організатором театральних фестивалів і конкурсів.

Має багатий досвід тренерської роботи з підготовки театральних і концертних проектів: міжнародний конкурс «Євробачення», «Фабрика зірок», Київський театральний фестиваль «Відлуння», міжнародна організація «Школа рівніх можливостей», Всеукраїнський фестиваль ігрових програм і т. ін.

Коуч перших осіб: керівників компаній, депутатів, телеведучих, естрадних артистів, професійних спікерів.

Світлана Насирова
 • підприємець із 10-річним стажем, власниця власного рекламно-інформаційного консалтингового агентства
 • 15 років досвіду роботи у сфері маркетингу та реклами
 • 5 років роботи директором з розвитку великого меблевого підприємства (ТОП-3 серед найбільших компаній країни)
 • 5 років роботи керівником прес-служби управління Київської міської державної адміністрації
 • більше 80 великих офф-лайнових заходів чисельністю від 15 до 3000 чоловік, серед яких Всеукраїнська зустріч мерів, бізнес-форум із впровадження інтернет-технологій для МСБ, молодіжна муніципальна асамблея та ін.
 • за освітою психолог, спеціалізація «психологія реклами та маркетингу»

Внесок

Внесок учасників – 7 500 грн. (з ПДВ).

Вартість навчання включає: навчання, роздаткові матеріали, обіди та кава-брейки, сертифікати.

Внесок за атестаційний іспит у кінці навчання оплачується окремо і становить 1800 грн.

РЕЄСТРАЦІЯ:

https://forms.gle/wZQU3YfdtH8T1Yr96

Для участі у конкурсі необхідно заповнити “Заявку учасника” (у боковому меню), підписати її і направити скан-копію на електронну адресу: feofanova@kcci.org.ua 

Реєстрація

Членство в Київській ТПП да

Кількість учасників

Коли

Червень 19, 2019 9:30

Де

вулиця Богдана Хмельницького 55, Киев, Киевская область, Украина

До семінару залишилося

Днів
Годин
Хвилин

Корпоративні тренінги

Карл Йозеф Доез

Тренінги Карла Йозефа Доеза для підприємств Київського регіону

Відомий німецький тренер і коуч д-р Карл Йозеф Доез проведе корпоративні тренінги для підприємств Київського регіону. Основна частина витрат фінансується Німеччиною. Центр бізнес-освіти Київської ТПП пропонує вашій компанії використати цей шанс та зробити заявку на тренінг в інтересах розвитку вашого бізнесу на основі європейського досвіду.

Детальніше

Наші партнери

 • giz
 • spkr_logo_ihk
 • 2014_logo_55_IHK
 • Экспорт в ЕС
 • ses
 • jci
 • ink
 • euro