Де

вулиця Богдана Хмельницького, 55, Київ, город Киев, Украина

Записатися роздрукувати

Фахівці з Німеччини (SES)

Эксперты из Германии

За нашого сприяння Ви зможете запросити досвідчених фахівців з Німеччини, які на добровільній і безкоштовній засаді сприятимуть  розвитку технологій Вашої компанії, організації процесів і пошуку закордонних партнерів! 

Ми тісно співпрацюємо зі Службою старших експертів (Бонн). Це дозволяє нам допомагати українським компаніям і організаціям знаходити і запрошувати найдосвідченіших експертів з Німеччини, які сприяють у розвитку бізнесу і технологій, організації процесів та пошуку зарубіжних партнерів. Такими галузями можуть бути: аграрне виробництво, харчова промисловість, енергетика, будівництво, оброблення деревини та металу, комунальне господарство, охорона здоров’я, туризм, професійна освіта, бізнес-освіта тощо. Німецький експерт працюватиме у Вас протягом 3–8 тижнів на волонтерських засадах.

Ваші переваги:

 1. Співпраця при вирішенні конкретних завдань Вашого бізнесу на основі німецького досвіду;
 2. Ви зможете провести цілий ряд змін у цілях підвищення конкурентоздатності Вашого підприємства;
 3. Основну частину затрат несе німецька сторона і сам експерт;
 4. Оціночна економія порівняно із залученням експерта без допомоги SES складає близько 6500 Євро і вище;
 5. У Вашій команді декілька тижнів працює носій корпоративної культури з найбільш економічно розвиненої країни ЄС;
 6. Ви розширюєте свої комерційні контакти у європейських країнах;
 7. Знання та навики, здобуті Вашими працівниками завдяки експертній допомозі, залишаються надовго на Вашому підприємстві;
 8. Багато експертів продовжують працювати з підприємствами-партнерами після закінчення проекту і неодноразово прижають;
 9. Залучаючи досвідчених іноземних спеціалістів Ви сприяєте росту іміджу Вашої компанії.

Як запросити німецького фахівця — покрокова інструкція: 

Крок 1.  На цій сторінці Ви завантажуєте  формуляр заявки і заповнюєте його. Особливу увагу варто слід звернути на цілі запрошення та дійсним змінам, які Ви бажаєте отримати в результаті праці фахівця. Заповнення анкети Вас ні до чого не зобов’язує. При виникненні питань — звертайтесь до наших консультантів.

Крок 2. Ви надсилаєте анкету для перевірки до нас. Наш консультант зв’язується з вами і дає поради, які зможуть оптимізувати заявку і підвищити шанси на успіх.

Крок 3. Ми направляємо заявку до Бонн і Служба старших експертів шукає для Вас максимально відповідного експерта для вирішення Ваших задач.

Крок 4. При наявності відповідного експерта з відповідним профілем Ви отримуєте пропозицію і можете прийняти остаточне рішення.

Крок 5. Ви укладаєте угоду з SES і плануєте конкретні терміни та умови праці. З цього моменту Ви берете на себе зобов’язання з прийому фахівця з Німеччини.

Крок 6. Фахівець приїжджає до Вас в узгоджений термін, працює у Вас, надає допомогу, консультує і навчає співробітників. Ви лише зобов’язані забезпечити його проживання, харчування і транспорт, за необхідністю надати послуги перекладача. За необхідністю фахівець може приїхати до Вас повторно і сприяти на довгостроковій засаді.

Крок 7. Після закінчення проекту підводяться підсумки й оцінка його ефективності. Можливе продовження співпраці з данним спеціалістом і повторні приїзди за фінансової та організаційної підтримки німецької сторони.

ЦЕЙ СЕРВІС ДЛЯ ВАС АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНИЙ!

 Телефонуйте – наші консультанти детально розкажуть вам про проект.

Реєстрація

Членство в Київській ТПП да

Кількість учасників

Де

вулиця Богдана Хмельницького, 55, Київ, город Киев, Украина

До семінару залишилося

Днів
Годин
Хвилин

Корпоративні тренінги

Карл Йозеф Доез

Тренінги Карла Йозефа Доеза для підприємств Київського регіону

Відомий німецький тренер і коуч д-р Карл Йозеф Доез проведе корпоративні тренінги для підприємств Київського регіону. Основна частина витрат фінансується Німеччиною. Центр бізнес-освіти Київської ТПП пропонує вашій компанії використати цей шанс та зробити заявку на тренінг в інтересах розвитку вашого бізнесу на основі європейського досвіду.

Детальніше

Наші партнери

 • giz
 • spkr_logo_ihk
 • 2014_logo_55_IHK
 • Экспорт в ЕС
 • ses
 • jci
 • ink
 • euro