Коли

10 Жовтень, 2018 09:00

Де

вулиця Богдана Хмельницького, 55, Киев, Украина

Записатися роздрукувати

Управління витратами і ціноутворення для МСБ

sumy_pic-ebrd

Фінансова грамотність та навички планування витрат і прибутків підприємства завжди є актуальною тематикою у процесі управління компанією. Тому попит на професіоналів, які можуть розуміти і грамотно використовувати фінансову аналітику і управлінську звітність, своєчасно відстежувати результати і тенденції розвитку бізнесу і застосовувати методи фінансового аналізу для прийняття правильних управлінських рішень, є дуже високим.

Які саме навички та вміння опанують учасники під час заходу?

 • зрозуміють економічну сутність та технологію розрахунку основних фінансових показників, які можуть використовуватися при аналізі результатів діяльності компанії;
 • навчаться читати та аналізувати фінансову та управлінську звітність компанії, а також отримають навички розрахунків ключових фінансових показників;
 • зможуть давати оцінку фінансових наслідків прийняття управлінських рішень.

В чому полягатиме практична цінність заходу?

Навчання протягом заходу проходитиме у форматі практикуму, а це означає, що учасники працюватимуть як індивідуально, так і в групах. Тренером використовуються практичні завдання, кейси для закріплення матеріалу, завдяки чому слухачі не тільки дізнаються про порядок дій при обліку та управлінні витратами, а також про методику ціноутворення, але й  одразу відпрацюють отримані навички.

Що з опанованого учасники зможуть застосувати одразу у своєму бізнесі?

Навички, що учасники отримають протягом вебінару, є практичними і можуть бути застосовані безпосередньо при плануванні та прогнозуванні витрат, їх обліку, а також  у процесі ціноутворення.

Яких результатів бізнес учасників зможе досягти впродовж 6 місяців після тренінгу за умови використання набутих навичок?

Підвищення ефективності господарської діяльності підприємства. Набуті навички сприятимуть побудові продуктивної системи управлінського обліку в компанії та більш раціональному досягненню поставлених цілей в бізнесі. Більш того, вебінар допоможе зрозуміти основні принципи фінансових технологій і інструментарію управлінського/фінансового обліку, бюджетування для ефективного управління підприємством.

Цільова аудиторія: 

Власники бізнесу, ТОП-менеджери, керівники функціональних бізнес-підрозділів, економісти, бухгалтери.

Захід буде проводитися спільно з Центром підтримки бізнесу м. Суми.

Офлайн-формат – м. Київ. Онлайн-формат – м. Суми. 

Програма

Детальний таймінг заходу – у боковому меню.

Мови навчання

українська/російська

Час занять

3 9:00 до 17:00 (див. таймінг)

Тренер

Яна Терехова

Керуючий партнер «School for Financial Managers»; бізнес тренер; економіст; підприємець; практикуючий консультант з управлінського обліку; спікер з питань управління фінансами, управлінського обліку і фінансового планування (бюджетування); практикуючий консультант EBC * L level A.

З 2014 року займається проведенням циклів вебінарів із фінансово-економічних питань для власників малого та середнього бізнесу.

Документ про закінчення

Сертифікат Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи EU4Business Європейського союзу.

Внесок

Участь у заході – безкоштовна.
Максимальна кількість учасників – 20

Реєстрація

Членство в Київській ТПП да

Кількість учасників

Коли

Жовтень 10, 2018 9:00

Де

вулиця Богдана Хмельницького, 55, Киев, Украина

До семінару залишилося

Днів
Годин
Хвилин

Корпоративні тренінги

Карл Йозеф Доез

Тренінги Карла Йозефа Доеза для підприємств Київського регіону

Відомий німецький тренер і коуч д-р Карл Йозеф Доез проведе корпоративні тренінги для підприємств Київського регіону. Основна частина витрат фінансується Німеччиною. Центр бізнес-освіти Київської ТПП пропонує вашій компанії використати цей шанс та зробити заявку на тренінг в інтересах розвитку вашого бізнесу на основі європейського досвіду.

Детальніше

Наші партнери

 • giz
 • spkr_logo_ihk
 • 2014_logo_55_IHK
 • Экспорт в ЕС
 • ses
 • jci
 • ink
 • euro