Коли

12 Жовтень, 2016 09:30

Де

улица Богдана Хмельницкого 55, Киев, город Киев, Украина

Записатися роздрукувати

Практика NLP і мистецтво ділових переговорів

NLP НЛП

Тренінг бізнес-комунікації з NLP і мистецтво ділових переговорів із експертом високого класу Хансом-Юргеном Райхелєм (Німеччина)

Дводенний тренінг високого классу для широкого кола ділових людей на тему “Практика NLP і мистецтво ділових переговорів”. Особливо рекомендується успішним комерсантам, фахівцям в області збуту і експортерам у країни ЄС.

НЛПТренінг проводить бізнес-тренер і експерт із Німеччини, який протягом тривалого часу відповідав за ділову комунікацію з ключовими партнерами та клієнтами у великих транснаціональних корпораціях, таких як Eastman Kodak и Danka Business Systems PLC, Станом на теперішній час Ханс-Юрген Райхель працює в якості теренера і коуча з першими особами європейських і американських компаній у рамках форуму: “Креативне управління 9.0” . Тренінг проходить у рамках Німецького тижня розвітку персоналу в Київській торгово-промисловій палаті за підтримки німецької Служби старших експертів і Клубу експортерів України.

Програма:

 • освоєння класичних і сучасних стратегій і технік бізнес-комунікацій
 • розвиток лідерських якостей у конкурентному середовищі
 • вивчення найбільш успішних підходів і методів важливих ділових переговорів
 • застосування інструментарію НЛП (NLP – нейро-лінгвістичного програмування)
 • оволодіння моделями успішної поведінки в типових ситуаціях
 • розпізнавання головних помилок і відхід від них
 • розвиток спеціальних компетенцій для експортерів
 • відпрацювання основних прийомів і технік на практиці

НЛПХанс-Юрген Райхель більшу частину життя займав ключові посади у великих транснаціональних компаніях і особисто відповідав за комунікацію з головними клієнтами. Дізнайтеся про застосування інструментів бізнес-комунікації, у тому числі інструментарію НЛП (NLP) від практика, який має величезний діловий досвід, та навчіться використовувати його поради! Ставайте успішними та ефективними в ділових комунікаціях та переговорах усього за два дні!

Нейро-лінгвістичне програмування (NLP) – величезний набір найдієвіших інструментів впливу й досягнення власних цілей у міжособистісному спілкуванні, що знаходиться в розпорядженні кожного сучасного підприємця, менеджера і ділової людини. Тут немає голої теорії, тільки практика. Те, що на ділі не працює – відкидається, те, що приносить відчутний результат – приймається на озброєння.

Тренінг базується на найсучасніших технологіях і значному особистому досвіді експерта. Навчання не обмежується практиками NLP, а включає в себе найширший спектр кращих стратегій і технік досягнення успіху, перевірених практикою. Фокус напрацьованих компетенцій зосереджений на сферах збуту, експорту, лідерства та кар’єрного росту.

Про нас:

Центр Бізнес-Освіти Київської ТПП – сучасний тренінговий центр у Києві, що в 2016 році пропонує нову програму курсів та тренінгів для реального бізнесу. Центр залучає провідних європейських і вітчизняних тренерів, проводить корпоративні та відкриті заходи з метою розвитку персоналу компаній і професійної освіти населення в київському регіоні. Особливо важливим є проведення тренінгів, семінарів та коучингу для розвитку керівників.  

Кращі семінари, тренінги, коучінг для бізнесу, персоналу та керівників компаній у місті Київ, 2016 рік.

 

Мови навчання

англійська з перекладом на українську та російську мови

Час занять

12-13 жовтня 2106 року

9:30-17:00

Тренер

Ханс-Юрген Райхель

Німецький експерт високого класу в області продажів, тренер і консультант у сфері підготовки персоналу для продажів і стратегічного розвитку. Вперше приїжджає в Україну за запрошенням Клубу експортерів України та Київської торгово-промислової палати.

Пройшов школу професійної майстерності в компанії Xerox. Працював на ключових посадах у транснаціональних концернах, у тому числі в компанії Eastman Kodak, був відповідальним за співпрацю з ключовими клієнтами та системну підготовку менеджерів. Очолював централізоване управління для підготовки управлінських кадрів у компанії Danka Business Systems PLC.

Навички: стратегічне планування, інтелектуальний бізнес, управління, обслуговування логістики та маркетингу, продажу, ведення переговорів, НЛП.

З 2003 року бізнес-тренер і коуч ключових осіб у Німеччині і Європі. Головний тренер інтегральної платформи бізнес-освіти топ-менеджерів «Креативне управління 9.0».

 

Документ про закінчення

Сертифікат Київської торгово-промислової палати 

Внесок

Дводенний тренінг (16 акад. годин):

 3000 грн. (вкл. ПДВ)

Членам Київської торгово-промислової палати надається знижка 15%.

Підприємствам, що делегують трьох учасників, участь четвертого – безкоштовно!

Програма субсидується немецькою стороною. Гарантія самої низької вартості.

Внесок включає тренінг, організацію, моніторинг якості, послуги перекладу, роздаткові матеріали, кава-брейки, видачу сертифікатів.

Реєстрація

Членство в Київській ТПП да

Кількість учасників

Коли

Жовтень 12, 2016 9:30

Де

улица Богдана Хмельницкого 55, Киев, город Киев, Украина

До семінару залишилося

Днів
Годин
Хвилин

Корпоративні тренінги

Карл Йозеф Доез

Тренінги Карла Йозефа Доеза для підприємств Київського регіону

Відомий німецький тренер і коуч д-р Карл Йозеф Доез проведе корпоративні тренінги для підприємств Київського регіону. Основна частина витрат фінансується Німеччиною. Центр бізнес-освіти Київської ТПП пропонує вашій компанії використати цей шанс та зробити заявку на тренінг в інтересах розвитку вашого бізнесу на основі європейського досвіду.

Детальніше

Наші партнери

 • giz
 • spkr_logo_ihk
 • 2014_logo_55_IHK
 • Экспорт в ЕС
 • ses
 • jci
 • ink
 • euro