Бізнес-тренерам

Запрошуємо до співпраці фахівців-практиків, досвідчених бізнес-тренерів та освітні компанії!

Наші критерії відбору:

  1. Ви володієте глибокими знаннями, навичками та компетенціями, сформованими в процесі практичної роботи в передових компаніях або проектах. Ваш практичний досвід придбаний здебільшого не в рамках академічного навчального закладу.
  1. Ваш фаховий стаж роботи у сфері реальної економіки складає не менше 5 років. Ви вмієте надихати, мотивувати і вести за собою учнів.
  1. Ви прагнете інтерактивно тренувати інших, володієте сучасними методами бізнес-освіти або готові підвищувати свою кваліфікацію в Школі тренерської майстерності Київської ТПП, для того щоб вчитися працювати на рівні майстрів міжнародного класу.
  1. Вам неприйнятне шарлатанство, маніпуляції та завищені ціни у сфері освітніх послуг, і ви готові разом з нами працювати в інтересах клієнтів за принципом: “Ми заробляємо тільки тоді, коли наші клієнти отримують більше!”
  1. Вам подобається бути архітекторами професіоналізму інших людей і компаній, ви радієте, коли ведете інших людей від незнання – до знання, від невміння – до вміння, від бажання – до бажання, від бездіяльності – до дії!
Якщо це про вас – телефонуйте і ми будемо разом розвивати професіоналізм українського бізнесу

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.