Коли

01 Листопад, 2018 10:00

Де

вулиця Богдана Хмельницького, 55, Киев, Украина

Записатися роздрукувати

Європейський енергоменеджер / European EnergyManager

eurem_logo

Запрошуємо представників українських підприємств взяти участь у тренінговому курсі EUREM – «Європейський енергоменеджер (ТПП)/ European EnergyManager (CCI)», який проводитиметься з 4 жовтня 2018 року по 20 квітня 2019 року у Київській ТПП.

Курс складається з 5 модулів і охоплює загалом понад 250 академічних годин.

Концепція тренінгового курсу:

Тренінг EUREM – «Європейський енергоменеджер (ТПП)/ European EnergyManager (CCI)» – це визнана у світі кваліфікаційна програма у галузі енергоменеджменту та енергоефективної техніки, орієнтована на енергоменджерів підприємств та компанії, що надають енергоефективні послуги. Програма EUREM базується на стандартах та нормах ТПП Нюрнберга (авторське право), Асоціації торгово-промислових палат Німеччини (DIHK e.V.) та DIHK-Bildungs-GmbH, організації, що відповідає за професійну освіту та підвищення кваліфікації. Теорія навчального курсу викладена стисло, дохідливо та практично. Проектна робота, що є частиною курсу, робить можливим практичне заощадження на підприємстві.  

На сьогодні навчання за програмою EUREM пройшли понад 5000 європейських енергоменеджерів у 32 країнах світу.

Цільова аудиторія тренингу:

Фахівці та менеджери, відповідальні за використання енергії на підприємствах.

Увага!

Програма курсу розрахована не на початківців! Перевага надаватиметься кандидатам з кількома роками виробничого досвіду в енергетичній сфері.

Навчання проводять сертифіковані тренери програми EUREM з України (Сертифікат ТПП Нюрнберга (Німеччина) «EUROPEAN ENERGYMANAGER (CCI)»)

Організатори курсу:

 • Київська торгово-промислова палата.
 • Німецько-український партнерський проект торгово-промислових палат KVP Ukraine.
 • Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Цілі і результати

Допомогти підприємствам знизити споживання енергії, впровадити ефективні технології та професійний енергетичний менеджмент.

Завдяки участі у тренінгу ви зможете:

 • розробити та впровадити проектну роботу з підвищення енергоефективності свого підприємства;
 • знизити енергетичні витрати й посилити власну конкурентоспроможність;
 • підготуватися до змін на енергетичному ринку (підвищення цін, енергетичні податки, торгівля квотами на викиди парникових газів);
 • зробити внесок у захист клімату (зобов’язання щодо захисту довкілля);
 • отримати доступ до кредитних грантових коштів міжнародних фінансових інституцій для впровадження енергоефективних заходів на своїх підприємствах.

Програма

 1. Теоретична частина

Навчальний матеріал складається з технічної інформації та даних зі сфери управління, а також охоплює практично усі процеси на підприємстві, де використовується енергія. Зміст курсу актуалізується та приводиться у відповідність до рамкових умов, що постійно змінюються.

 1. Проектна робота

Визначальною складовою тренінгу є проектна робота, у ході якої під керівництвом досвідченого тренера учасники розробляють енергоефективні заходи для впровадження на своїх підприємствах, що часто дають результат у вигляді заощадження енергії та коштів. На завершення курсу учасники презентують свої практичні роботи перед екзаменаційною комісією.

 1. Заключний іспит

Курс завершується письмовим іспитом, якій складається з теоретичних питань та розрахункового завдання по кожному з 5 різних тематичних блоків тренінгового курсу.

Детальний план навчання та інформацію щодо курсу – в боковому меню.

Документ про закінчення

ТПП-Сертифікат

Після успішного завершення тренінгового курсу EUREM – «Європейський енергоменеджер (ТПП)/ European EnergyManager (CCI)» учасники отримують сертифікат міжнародного зразка «European EnergyManager (CCI)».

Сертифікат чинний в країнах-партнерах EUREM.

Внесок

Перший курс EUREM – «Європейський енергоменеджер (ТПП)/ European EnergyManager (CCI)» фінансується з проектних коштів Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Німецько-Українського партнерського проекту торгово-промислових палат KVP Ukraine,  тому підприємства сплачують за навчання лише 1/3 від загальної вартості курсу.

Внесок учасників: 9950,00 грн., враховуючи ПДВ

Реєстрація:

Запис на курс здійснюється на підставі подання підписаної “Заявки на участь” (в боковому меню) на e-mail: seminar@kcci.org.ua

Термін подачі Заявки – до 17 вересня 2018 року включно. Максимальна кількість учасників становить 20 осіб.

Запитання щодо курсу:

Київська торгово-промислова палата:

Ірина Феофанова, координатор програми EUREM

Тел.: +380 (44) 235-82-96, +380 (50) 411-14-15

e-mail: seminar@kcci.org.ua

веб: http://training-center.kiev.ua

Facebook: https://www.facebook.com/trainingpalata

Реєстрація

Членство в Київській ТПП да

Кількість учасників

Коли

Листопад 1, 2018 10:00

Де

вулиця Богдана Хмельницького, 55, Киев, Украина

До семінару залишилося

Днів
Годин
Хвилин

Корпоративні тренінги

Карл Йозеф Доез

Тренінги Карла Йозефа Доеза для підприємств Київського регіону

Відомий німецький тренер і коуч д-р Карл Йозеф Доез проведе корпоративні тренінги для підприємств Київського регіону. Основна частина витрат фінансується Німеччиною. Центр бізнес-освіти Київської ТПП пропонує вашій компанії використати цей шанс та зробити заявку на тренінг в інтересах розвитку вашого бізнесу на основі європейського досвіду.

Детальніше

Наші партнери

 • giz
 • spkr_logo_ihk
 • 2014_logo_55_IHK
 • Экспорт в ЕС
 • ses
 • jci
 • ink
 • euro